Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Organizacja polskich stoisk narodowych na zagranicznych targach rolno-spożywczych
Oferta wsparcia

Organizacja polskich stoisk narodowych na zagranicznych targach rolno-spożywczych

Dla kogo?
Mikro, Małe, Średnie, Duże Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący, Doświadczony
Branża
Żywność, napoje i wyroby tytoniowe, Mięso wołowe i bydło żywe, Napoje, kawy, herbaty i alkohole,… rozwiń Żywność, napoje i wyroby tytoniowe, Mięso wołowe i bydło żywe, Napoje, kawy, herbaty i alkohole, Mięso drobiowe i drób żywy, Nabiał, Wieprzowina i świnie żywe, Owoce, warzywa, grzyby i ich przetwory, Przetwory z mięsa, kiełbasy, Pieczywo, wyroby cukiernicze, słodycze, Pozostałe mięso i zwierzęta żywe, Zboża, mąki i wyroby z nich, Ryby i owoce morza zwiń assets/ico/rozwin

Potrzeba

Oferta KOWR wychodzi naprzeciw potrzebom polskich przedsiębiorców z branży rolno-spożywczej. Rolą KOWR jest wsparcie przedsiębiorców w ekspansji na rynki zagraniczne oraz budowanie pozytywnego wizerunku i rozpoznawalności polskiej żywności za granicą, głównie poprzez organizację stoisk narodowych na najważniejszych zagranicznych targach rolno-spożywczych. KOWR promuje produkty rolno-żywnościowe na rynkach zagranicznych pod hasłem „Poland tastes good”.

KOWR umożliwia polskim przedsiębiorcom z branży rolno-spożywczej promocję swojej oferty zarówno w krajach, w których polska żywność jest już obecna, jak i w tych, w których nasze produkty są jeszcze mało znane.

KOWR uczestniczy także w działaniach promujących polską żywność i tradycję kulinarną organizowanych za granicą przez polskie placówki dyplomatyczne i inne instytucje rządowe.

KOWR organizuje spotkania informacyjne na temat uwarunkowań prowadzenia biznesu na rynkach zagranicznych, a zwłaszcza spotkania biznesowe z potencjalnymi kontrahentami z krajów trzecich.

Korzyści

Przedsiębiorcy, korzystając z oferty udziału w działaniach promocyjnych KOWR, mają szansę: nawiązania nowych kontaktów biznesowych, prezentacji oferty eksportowej na międzynarodowych rynkach, wystawienia się na stoisku narodowym podczas najważniejszych i największych imprez targowo-wystawienniczych branży rolno-spożywczej pod hasłem „Poland tastes good”, skorzystania z atrakcyjnej oferty udziału w targach i misjach handlowych oraz seminariach i webinariach przybliżających wybrane rynki zagraniczne.

Realizacja

Na stronie internetowej KOWR są publikowane aktualne oferty udziału w poszczególnych działaniach promocyjnych z określeniem warunków udziału, w tym kosztów udziału w danym wydarzeniu i zasad naboru. Przedsiębiorca przesyła do KOWR drogą e-mailową wypełniony formularz zgłoszeniowy lub wypełnia go online na stronie internetowej KOWR. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

ul. Karolkowa 30, 01-207 Warszawa

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.