Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Webinar „Energetyka LevelUp – dlaczego Emiraty są miejscem światowej transformacji energetycznej i jak to wykorzystać?”
Wydarzenie

Webinar „Energetyka LevelUp – dlaczego Emiraty są miejscem światowej transformacji energetycznej i jak to wykorzystać?”

Warszawska Izba Gospodarcza zaprasza na webinar, który odbędzie się w dniu 7 września 2022 r. o godz. 11.00 na platformie Teams. Jego celem jest przybliżenie możliwości i potencjału najbardziej prestiżowej platformy networkingowej ADIPEC w Abu Dhabi dla branż powiązanych z energetyką w nawiązywaniu owocnych relacji biznesowych z przedsiębiorcami z całego świata.

Na przestrzeni ostatnich lat ZEA zaczęło odgrywać pionierską rolę w rozwoju energii odnawialnej zarówno w regionie, jak i na świecie. Ponadto Emiraty nie rezygnują z inwestycji w rozwój sektora naftowego i gazowego, wręcz podkreślają rolę ropy i gazu w inicjatywach związanych z tworzeniem zrównoważonych systemów energetycznych.

Udział w webinarze pozwoli Państwu dowiedzieć się:

  • jakie topowe projekty realizowane są przez ZEA w kierunku zielonej transformacji;
  • jak ZEA przygotowuje się do Szczytu Klimatycznego 2023 – COP28;
  • jakie możliwości rynek ZEA stwarza dla międzynarodowej ekspansji;
  • jak globalnie wyskalować biznes poprzez najbardziej prestiżową platformę branży energetycznej;
  • jak nawiązać wartościowe relacje w branży energetycznej w ZEA;
  • czym jest ADIPEC Exhibition and Conference i dlaczego jest tak istotny dla branży energetycznej?

W webinarium będzie można wziąć udział po wcześniejszej rejestracji za pomocą formularza

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.