Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Targi WETEX 2023
Wydarzenie

Targi WETEX 2023

Śląskie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera „InSilesia” zaprasza na organizowane przez województwo śląskie stoisko wystawiennicze na targach WETEX 2023. Województwo zaprasza do udziału i prezentacji firmy z regionu Śląska.

WETEX 2023 to targi dla firm i profesjonalistów z sektora energii, wody, zrównoważonego rozwoju, zielonych technologii, odnawialnej i czystej energii, zielonych rozwiązań w zakresie mobilności, zrównoważonego rozwoju, zielonego budownictwa, technologii odsalania wody, inteligentnych miast i innych.  Wydarzenie  to zapewnia kupującym i sprzedającym możliwość spotkania, nawiązywania kontaktów, prowadzenia  interesów i odkrywania nowych produktów,  rozwiązań i technologii od ponad 2000 wystawiających się firm.  

Województwo Śląskie zapewnia kompleksową organizację wyjazdu –  zagwarantowanie transportu, zakwaterowania, miejsca na stoisku województwa oraz wstępu na WETEX 2023 dla jednego przedstawiciela z przedsiębiorstwa.

Udział w wydarzeniu dla jednego przedstawiciela przedsiębiorstwa jest bezpłatny dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej (w ramach pomocy de minimis).

Termin przesyłania dokumentów: 04 sierpnia 2023 r. (decyduje data wpływu do Urzędu).

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz tutaj

Logo Śląskiego Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera

Śląskie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera

ul. Juliusza Ligonia 46, 40-037 Katowice
  • Wszystko
  • Aktualności (2)
  • Wiedza (8)
  • Kalendarz (27)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.