Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Stoisko PAIH oraz Ministerstwa Cyfryzacji na konferencji Web Summit 2023
Wydarzenie

Stoisko PAIH oraz Ministerstwa Cyfryzacji na konferencji Web Summit 2023

Polska Agencja Inwestycji i Handlu wraz z Ministerstwem Cyfryzacji zapraszają polskie firmy technologiczne do współtworzenia stoiska narodowego podczas konferencji Web Summit. Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-16 listopada 2023 r. w Lizbonie.

Web Summit to jedno z największych wydarzeń technologicznych 2023 roku. Politico stwierdziło, że to „najważniejsza na świecie konferencja technologiczna”, Atlantic, że jest „miejscem, w którym rodzi się przyszłość”, a New York Times, że gromadzi „wielkie konklawe arcykapłanów branży technologicznej”.

Podczas Web Summit w Lizbonie polskie firmy będą mogły bezpłatnie zaprezentować swoje rozwiązania technologiczne międzynarodowej społeczności.

Zachęcamy do zgłaszania się za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do 15 października 2023 r.

Regulamin »

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez PAIH znajdziesz na stronie Agencj

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa


  • Wszystko
  • Wiedza (4)
  • Kalendarz (11)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.