Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Stoisko PAIH na targach GITEX 2023 w Dubaju
Wydarzenie

Stoisko PAIH na targach GITEX 2023 w Dubaju

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskich przedsiębiorców z sektora technologicznego do współtworzenia Polskiego Stoiska Narodowego PAIH podczas 43. edycji targów Gitex Global w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie) w dniach 16-20 października 2023 r.

Gulf Information Technology Exhibition (GITEX) to największe na świecie targi technologiczne. Poprzednia 42. edycja okazała się rekordową i zgromadziła ponad 5000 firm oraz ponad 100 000 uczestników ze 170 krajów, zajmując 185 tys. metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej.

Region Bliskiego Wschodu jest miejscem szybkiego postępu technologicznego, licznych inwestycji i partnerstw związanych z technologią. Targi GITEX stanowią bramę do wejścia na lukratywny rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz rynki innych państw Bliskiego Wschodu. Wydarzeniu towarzyszą liczne konferencje, dyskusje panelowe i warsztaty z udziałem uznanych prelegentów i ekspertów branżowych. Udział w targach umożliwi polskim firmom uzyskanie wglądu w najnowsze trendy, pojawiające się technologie i dynamikę rynku, zwiększając ich przewagę konkurencyjną.

Miejsce: Dubai World Trade Centre

Data: 16-20 października 2023 r.

Obecność na stoisku PAIH zapewnia możliwość:

  • zaprezentowania swoich produktów i rozwiązań,
  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Dubaju.


Udział w targach jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Firmy zainteresowane współtworzeniem Polskiego Stoiska Narodowego PAIH na GITEX 2023 zapraszamy do zgłaszania się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 16 września 2023 r.

Liczba miejsc ograniczona.

  • Wszystko
  • Aktualności (3)
  • Wiedza (8)
  • Kalendarz (30)
  • Centrum Wsparcia (1)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.