Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Środkowoeuropejski briefing – przegląd aktualności w 45 minut
Wydarzenie

Środkowoeuropejski briefing – przegląd aktualności w 45 minut

W dniu 12.09.2022 r. odbędzie się webinarium „Środkowoeuropejski briefing – przegląd aktualności z regionu w 45 minut”. 

Eksperci z 6 francuskich Izb Gospodarczych z Europy Środkowo-Wschodniej podzielą się z Państwem najnowszymi informacjami istotnymi dla tego obszaru geograficznego – przeglądem sytuacji zdrowotnej, wiadomościami ekonomicznymi i aktualnymi ważnymi tematami z naszych 6 krajów.

Ten niespełna godzinny briefing dostarczy świeżych informacji o wszystkich uczestniczących rynkach tym, którzy już pracują w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, a także da nowe pomysły tym, którzy biorą je pod uwagę w swoich przyszłych planach biznesowych.

Poza Dyrektorami Izb udział w spotkaniu weźmie również reprezentant banku BPI France, który opowie możliwościach wsparcia w rozwoju międzynarodowym udzielanym przez BPI.  

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Webinarium poprowadzone będzie w języku angielskim.

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.