Portal do świata polskiego eksportu

Trade.gov.pl

Czytaj tylko te treści, które Cię interesują -  dopasuj Trade do siebie

Strona główna > Kalendarz > Spotkania Biznesowe francuskich kupców z sektorem handlu detalicznego w Polsce

Spotkania Biznesowe francuskich kupców z sektorem handlu detalicznego w Polsce

W dn. 8-9 listopada 2022 roku odbędzie się II edycja Spotkań Biznesowych z Kupcami w sektorze handlu detalicznego w Polsce.

Francusko-Polska Izba Gospodarcza już po raz drugi organizuje spotkania z kupcami największych francuskich sieci dystrybucji. Udział w nich wezmą producenci i dystrybutorzy z Francji, którzy nie są jeszcze obecni lub znani na polskim rynku. Zapraszamy również firmy polskie, które chcą dotrzeć ze swoimi produktami do francuskich sieci handlowych.

Program wydarzenia przewiduje nie tylko prezentację rynku, ale przede wszystkim spotkania biznesowe z kupcami największych detalistów w Polsce.

Kontakt do organizatora:

sylwia.bojanowska@ccifp.pl

malgorzata.oleszkiewicz@ccifp.pl

Strona wydarzenia

  • Wszystko
  • Aktualności (1)
  • Wiedza (1)
  • Centrum Wsparcia (5)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.