Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Konferencja Web Summit w Lizbonie
Wydarzenie

Konferencja Web Summit w Lizbonie

Jeśli reprezentujesz przedsiębiorcę z sektora MŚP z Województwa Łódzkiego, rozważ udział w wydarzeniu konferencyjnym Web Summit w Lizbonie (Portugalia), odbywającym się w dniach 1 – 4 listopada 2022 r.

Web Summit to jedno z największych wydarzeń na świecie łączących społeczność firm technologicznych, influencerów oraz startupów. Wydarzenie co roku skupia około 60 tysięcy uczestników z całego świata (ekspertów i specjalistów z różnych obszarów marketingu, technologii, mediów, ale też przedstawicieli rządów i organizacji non-profit) i ponad 1200 prelegentów podczas 25 konferencji tematycznych. Wśród przedstawicieli gigantów takich jak Amazon, Microsoft czy Facebook spotkać też można setki właścicieli startupów i firm, które w branży stawiają swoje pierwsze kroki.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie Formularz zgłoszeniowy przedsiębiorcy Web Summit

Udział w wydarzeniu możliwy jest dzięki dofinansowaniu z projektu „Łódzkie dla biznesu – Rozwój na Plus”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Uczestnictwo w wydarzeniu stanowi pomoc de minimis dla przedsiębiorców (Dz. U. 2015, poz. 488).

Zgłoszenia w formie wypełnionych „Formularzy zgłoszeniowych przedsiębiorcy” należy przesłać do 9 września (piątek) 2022 r. na adres e mail: anna.kowalewska@lodzkie.pl.

Ilość miejsc ograniczona (maksymalnie 5 przedsiębiorstw, po 1 osobie z danego przedsiębiorstwa), decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszelkich niezbędnych informacji udziela przedstawiciel Wydziału Promocji Przedsiębiorczości Łódzkie dla Biznesu:

Anna Kowalewska, e-mail: anna.kowalewska@lodzkie.pl, tel. 42 663 3801

Web Summit | Lisbon | Web Summit 2022 – get tickets for our Lisbon tech event today

Pozostałe dokumenty

Łódzkie dla Biznesu

al. Piłsudskiego 8, 90-051 Łódź
  • Wszystko
  • Aktualności (3)
  • Wiedza (4)
  • Kalendarz (11)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.