Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Real Estate Week 2023
Wydarzenie

Real Estate Week 2023

Zagraniczne Biuro Handlowe w Tbilisi serdecznie zaprasza do udziału w wydarzeniu „Real Estate Week”, które odbędzie się w Tbilisi w Gruzji w dniach 28 kwietnia – 30 kwietnia 2023 roku.

„Real Estate Week”, to świetna okazja do zapoznania się zarówno z pięknem gruzińskiej kultury, smakiem dobrego wina ale przede wszystkim z sektorem rynku nieruchomości w Gruzji.

W ramach „Real Estate Week” będą się odbywały imprezy towarzyszące takie jak International Realtors® Conference, Targi Nieruchomości i Budownictwa, Forum Nieruchomości, Konferencje tematyczne, Mistrzowskie Kursy Edukacyjne ale przede wszystkim ważnym elementem będą spotkania B2B które będą przebiegały w ramach regionalnej platformy dla kluczowych graczy z branży nieruchomości, tradycyjnie organizowanej przez Exhibition Centre – ExpoGeorgia.

W tym roku podczas „Real Estate Week” 2023, Georgian National Real Estate Association (GNARE) będzie gospodarzem konferencji i uroczystej Gali w dniu 29 kwietnia. Wydarzenie, w którym udział wezmą honorowi goście, wybitni prelegenci oraz partnerzy bilateralni z Krajowego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami®. Będzie  to wspaniała okazja do budowania profesjonalnego networkingu i poszerzenia wiedzy o rynku nieruchomości w regionie Kaukazu, krajach bałtyckich, Polski jak również innych części Świata.

W wydarzeniu weźmie również udział Pan Ken Parcell – prezes Krajowego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami który potwierdził już swoją obecność!

ZBH Tbilisi, jako aktywny uczestnik jak również kluczowy partner Expo Georgia gorąco zachęca do udziału w dorocznym wydarzeniu co pozwoli dowiedzieć się więcej o klimacie inwestycyjnym w Gruzji!

Aby się zarejestrować i dokonać zakupu biletów na„Real Estate Week”, skorzystaj z linku podanego na naszej stronie internetowej www.rew.ge

Zakup biletów na konferencję w cenie 200 $ obejmuje również udział do Kolacji networkingowej w dniu 28 kwietnia oraz w Gali wręczenia nagród w dniu 29 kwietnia.

*Wszystkie informacje dotyczące wydarzenia będą aktualizowane na stronie internetowej oraz wysyłane e-mailem do zarejestrowanych uczestników

  • Wszystko
  • Kalendarz (11)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.