Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Polskie Dni w Gruzji 2023
Wydarzenie

Polskie Dni w Gruzji 2023

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w „Polskich Dniach w Gruzji 2023”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-19 grudnia 2023 roku.

„Polskie Dni” są najważniejszym cyklicznym wydarzeniem promocyjnym dla polskich przedsiębiorców w Gruzji. Celem inicjatywy jest przekonanie gruzińskich konsumentów do wysokiej jakości produktów z Polski. W ramach wydarzenia, te z nich, które są już dostępne w lokalnych supermarketach, będą odpowiednio oznaczone i wyeksponowane na sklepowych półkach z logo „Polskich Dni”.

Producenci, których produkty nie znalazły się jeszcze na gruzińskim rynku będą mogli zaprezentować swoją ofertę podczas inauguracji „Polskich Dni” w Tbilisi. Na uroczystość zostaną zaproszeni najwięksi gruzińscy importerzy, dystrybutorzy oraz przedstawiciele sieci handlowych. Spotkanie będzie okazją do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z potencjalnymi partnerami gruzińskimi.

Spodziewamy się, że w akcji promocyjnej polskich produktów weźmie udział ponad 750 gruzińskich partnerów PAIH, w tym: sieci handlowe (branża FMCG) i apteczno-drogeryjne, sklepy budowlane, sprzedaży części samochodowych i meblowe.

Zapraszamy polskich przedsiębiorców do wzięcia udziału w inauguracji „Polskich Dni”, która odbędzie się 5 grudnia 2023 roku w Tbilisi.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Uczestnicy ponoszą koszty przelotów, zakwaterowania oraz wyżywienia.

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 21 listopada 2023 r.

Regulamin »

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez PAIH znajdziesz na stronie Agencji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Kalendarz (11)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.