Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Polskie Dni w Gruzji 2022
Wydarzenie

Polskie Dni w Gruzji 2022

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w „Polskich Dniach w Gruzji 2022”, które odbędzie się w dniach 18 listopada-3 grudnia 2022 roku.

„Polskie Dni” są najważniejszym, cyklicznym wydarzeniem promocyjnym dla polskich przedsiębiorców w Gruzji. Celem naszej inicjatywy jest przekonanie gruzińskich konsumentów do wysokiej jakości polskich produktów. Podczas wydarzenia te z nich, które już są dostępne w lokalnych supermarketach, będą odpowiednio oznaczone i wyeksponowane na sklepowych półkach z logo „Polskich Dni”.

Producenci, których produkty nie znalazły się jeszcze na gruzińskim rynku będą miały okazję zaprezentować swoją ofertę podczas inauguracji „Polskich Dni” w Tbilisi. Na tę uroczystość zostaną zaproszeni najwięksi gruzińscy importerzy, dystrybutorzy oraz przedstawiciele sieci handlowych. Będzie to doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z potencjalnymi partnerami gruzińskimi.

Spodziewamy się, że wydarzenie przyciągnie ponad 700-750 gruzińskich partnerów PAIH, w tym: sieci handlowe (branża FMCG) i apteczno-drogeryjne, sieci sklepów budowlanych, sieci sprzedaży części samochodowych, sklepy meblowe.

Zapraszamy polskich przedsiębiorców do wzięcia udziału w inauguracji „Polskich Dni”, która odbędzie się 18 listopada 2022 roku w Tbilisi.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Uczestnicy ponoszą koszty przelotów, zakwaterowania oraz wyżywienia.

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 10 listopada 2022 r.

  • Wszystko
  • Kalendarz (11)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.