Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Re-Enter North America
Wydarzenie

Re-Enter North America

Czy 7 tysięcy kilometrów to dużo? Na pewno tak, ale dla ŁSSE odległość nie jest problemem! Kolejne wydarzenie z cyklu Re_Enter poświęcimy rynkom Stanów Zjednoczonych i Kanady. Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna zaprasza Państwa na kolejną eksportową podróż, tym razem do Ameryki Północnej.

Grafika Re_enter North America

Już 27 marca 2024 r. w siedzibie łódzkiej strefy olbrzymia dawka wiedzy o możliwościach eksportu towarów i usług, o szansach, o regulacjach prawnych i o narzędziach wsparcia, na jakie polskie firmy mogą liczyć. Eksport to naturalny kierunek rozwoju każdego przedsiębiorstwa.  A jeśli tak, to czemu nie sięgnąć po przysłowiowy American dream?

Chcecie Państwo dowiedzieć się więcej?

Agenda do wydarzenia Re-Enter North America

ŁSSE, AmCham (American Chamber of Commerce in Poland) oraz PCCC (Polish Canadian Chamber of Commerce) zapraszają na Re_Enter North America, 27 marca od godziny 13.00 w siedzibie ŁSSE w Łodzi przy ul. Tymienieckiego 22 G.

  • Wszystko
  • Aktualności (11)
  • Wiedza (14)
  • Kalendarz (41)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.