Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > CanadaBuys – nowa platforma do przetargów publicznych
Artykuł

CanadaBuys – nowa platforma do przetargów publicznych

Jesteś zainteresowany rynkiem kanadyjskim? Chciałbyś uczestniczyć w przetargach publicznych, ale nie wiesz jak? W połowie lipca rząd kanadyjski zaprezentował oficjalną wersję zapoznawczą platformy CanadaBuys, która jesienią oficjalnie zastąpi usługę przetargową Buyandsell.

Portal powstał jaki jeden z rezultatów umowy CETA, która stwarza preferencyjne warunki dostępu do rynku kanadyjskiego dla europejskich towarów. Na portalu CanadaBuys publikowane są ogłoszenia o przetargach ogłaszanych przez rząd Kanady i kanadyjski sektor publiczny.

CanadaBuys to:

  • zintegrowana przestrzeń do przeglądania ofert przetargowych ogłoszonych przez władze federalne, prowincjonalne i terytorialne, a także instytucje akademickie, szkoły i szpitale;
  • nowy sposób znajdowania ofert przetargowych, z bardziej intuicyjnym wyszukiwaniem słów kluczowych i uproszczonymi filtrami;
  • możliwość subskrybowania aktualizacji lub śledzenia zapisanego wyszukiwania na interesujący temat.

CanadaBuys to jeden z elementów działań rządu kanadyjskiego zmierzających do modernizacji usług zaopatrzeniowych. Pakiet nowych narzędzi obejmuje SAP Ariba, czyli rozwiązanie pozwalające na całościowe zarządzanie procesami zakupowymi, z którego korzysta już Public Services and Procurement Canada (PSPC) do publikowania ofert przetargowych. Przeniesienie do CanadaBuys będzie odbywać się etapami.

Władze Kanady zachęcają unijne przedsiębiorstwa zainteresowane kanadyjskim rynkiem zamówień publicznych do rejestracji na portalu.

  • Wszystko
  • Wiedza (8)
  • Kalendarz (10)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.