Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Czytaj tylko te treści, które Cię interesują -  dopasuj Trade do siebie

Strona główna > Kalendarz > Polsko-Gruzińskie Forum Inwestycyjne „Invest in Georgia”

Polsko-Gruzińskie Forum Inwestycyjne „Invest in Georgia”

W dniach 18-19 października 2022 r. w regionie Kachetia (Gruzja) odbędzie się I Polsko-Gruzińskie Forum Inwestycyjne „Invest in Georgia”.

Forum będzie poświęcone aktywności gospodarczej, warunkom działania oraz inwestowania w Gruzji. Przedstawiciele firm i instytucji działających na rynku gruzińskim od strony praktycznej przedstawią perspektywy oraz uwarunkowania rozwoju handlu i współpracy gospodarczej.  O aktualnej sytuacji gospodarczej i ekonomicznej w Gruzji opowiedzą eksperci ministerstw oraz zagranicznego biura handlowego.  Swoimi doświadczeniami na temat prowadzenia działalności gospodarczej w Gruzji podzielą się również przedsiębiorcy z wieloletnim stażem i bagażem doświadczeń.

W ramach drugiego dnia Forum planowana jest wizyta studyjna w wybranych lokalizacjach.  

Szczegóły zostaną przesłane dla zainteresowanych udziałem w Forum.  

Organizatorzy: Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej RP, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego i Infrastruktury Gruzji oraz Gubernator Regionu Kachetia.

Zgłoszenia i pytania proszę przesyłać na adres: justyna.wenglorz@mfipr.gov.pl

  • Wszystko
  • Kalendarz (6)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.