Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Polsko-Francuskie Forum Gospodarcze
Wydarzenie

Polsko-Francuskie Forum Gospodarcze

Polska Agencja inwestycji i Handlu wraz z Ministerstwem Rozwoju i Technologii oraz Mouvement des entreprises de France (MEDEF) organizują 9 grudnia 2022 r. w Krakowie Polsko-Francuskie Forum Gospodarcze.

Wydarzenie, w którym udział wezmą przedstawiciele polskich i francuskich władz oraz środowisk biznesowych obu państw, będzie poświęcone polsko – francuskiej współpracy w sektorach odnawialnych źródeł energii, wodoru i energetyki jądrowej oraz innowacjom i transformacji cyfrowej w gospodarce.

Paneliści to reprezentanci czołowych polskich i francuskich przedsiębiorstw, instytucji badawczych, rządowych i samorządowych oraz instytucji publicznych wspierających biznes. Obecni będą również najważniejsi politycy z obu krajów.

Językami forum będą polski i francuski. Zapewnione zostanie tłumaczenie symultaniczne.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc spowodowaną wielkością sali konferencyjnej zachęcamy do wcześniejszego zarezerwowania terminu wydarzenia w kalendarzu. Szczegółowa agenda zostanie opublikowana w najbliższych dniach.

Organizatorami wydarzenia są Polska Agencja Inwestycji i Handlu wraz z Ministerstwem Rozwoju i Technologii oraz Mouvement des enterprises de France (MEDEF). Partnerami Forum są Ambasada RP w Paryżu, Ambasada Francji w Warszawie, Polska Izba Handlowo-Przemysłowa we Francji oraz Francusko-Polska Izba Gospodarcza w Polsce.

  • Wszystko
  • Aktualności (8)
  • Wiedza (7)
  • Kalendarz (27)
  • Centrum Wsparcia (1)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.