Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Polsko-Egipskie Forum Biznesu
Wydarzenie

Polsko-Egipskie Forum Biznesu

Krajowa Izba Gospodarcza zaprasza na spotkanie z przedstawicielami firm egipskich. W dniach 22-23 maja 2023 r. przebywać będzie w Warszawie delegacja przedstawicieli egipskiego biznesu, zorganizowana przez Egipską Radę Biznesu ds. Współpracy Międzynarodowej we współpracy z Egipską-Polską Radą Biznesu, Biurem Handlowym Ambasady Arabskiej Republiki Egiptu i Zagranicznym Biurem Handlowym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Kairze.

W dniu 23 maja 2023 r. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej odbędzie się Polsko-Egipskie Forum Biznesu z udziałem firm polskich i egipskich.

Po części informacyjnej, zorganizowane zostaną rozmowy bilateralne pomiędzy potencjalnymi partnerami z obydwu krajów.

Spotkanie realizowane jest przy wsparciu Biura Handlowego Ambasady Arabskiej Republiki Egiptu i Zagranicznego Biura Handlowego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Kairze.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.30, sala konferencyjna 205 (II piętro) i będzie prowadzone w języku angielskim.

  • Wszystko
  • Aktualności (4)
  • Wiedza (4)
  • Kalendarz (12)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.