Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Polski Pawilon na Targach WETEX w Dubaju
Wydarzenie

Polski Pawilon na Targach WETEX w Dubaju

Krajowa Izba Gospodarcza wraz z MK Business Link zapraszają polskich przedsiębiorców do udziału w Polskim Pawilonie Promocyjnym na prestiżowych targach WETEX w Dubaju.

Water, Energy, Technology, and Environment Exhibition (WETEX) to największe i najważniejsze wydarzenie targowe na Bliskim Wschodzie, związane z technologiami zrównoważonego rozwoju i czystej energii – organizowane przez rządową agencję Dubai Electricity and Water Authority (DEWA).

Głównym celem organizatorów jest integracja wszystkich gałęzi przemysłu energetycznego i ułatwienie tworzenia nowych możliwości handlowych, usprawniając wymianę doświadczeń oraz prezentując najnowsze rozwiązania w zakresie energii konwencjonalnej i odnawialnej, wody, ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.

Targi WETEX w Dubaju skierowane są m.in. do podmiotów posiadających rozwiązania dotyczące sektorów: Water & Waste Water, Energy Technology, Electrical Fittings, Lighting & Luminaries.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w MT WETEX’2022 uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego, celem przekazania dalszych, szczegółowych informacji związanych z udziałem w Polskim Pawilonie.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na stronie Krajowej Izby Gospodarczej

Krajowa Izba Gospodarcza

ul. Trębacka 4, 00-074 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (3)
  • Wiedza (8)
  • Kalendarz (29)
  • Centrum Wsparcia (1)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.