Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Mołdawia – wirtualne warsztaty biznesowe
Wydarzenie

Mołdawia – wirtualne warsztaty biznesowe

W imieniu Mołdawskiego oddziału Banku Światowego Polska Agencja Inwestycji i Handlu ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w wirtualnych warsztatach biznesowych. Spotkanie odbędzie się online (za pośrednictwem platformy Zoom) w godzinach 14:00-16:30 czasu kiszyniowskiego w środę, 6 grudnia 2023 r.

Webinar

Celem seminarium jest zaprezentowanie możliwości biznesowych dostępnych dla przedsiębiorców w ramach projektów finansowanych przez Bank Światowy. Podczas szkolenia przedstawione zostaną również najefektywniejsze metody uczestnictwa w zamówieniach publicznych w Mołdawii.

Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o wiadomość na adres e-mail: karolina.myszka@paih.gov.pl.

W razie dodatkowych pytań również prosimy o kontakt mailowy.

Więcej informacji o nadchodzących webinariach organizowanych przez PAIH znajdziesz na stronie Agencji

logo_paih

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Kalendarz (5)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.