Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Bałkany Zachodnie i fundusze przedakcesyjne szansą dla polskich firm
Wydarzenie

Bałkany Zachodnie i fundusze przedakcesyjne szansą dla polskich firm

Jeśli szukasz nowego rynku dla swoich usług i wyrobów ten webinar jest dla Ciebie! Warto już dziś dowiedzieć się jak wygląda rynek Bałkanów Zachodnich i jakie są jego potrzeby.

Centrum Inicjatyw Gospodarczych Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza na webinar „Bałkany Zachodnie i fundusze przedakcesyjne szansą dla polskich firm”, który wyjaśni, jak firmy z Polski mogą skorzystać z wejścia do UE nowych państw członkowskich.

Kraje Bałkanów Zachodnich (Albania, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Macedonia Północna, Mołdawia) są kandydatami do przystąpienia do Unii Europejskiej. Fundusze przedakcesyjne, z których korzystają kraje przystępujące do paktu, są olbrzymią możliwością do rozpoczęcia ekspansji właśnie na te rynki.

Webinar poprowadzi Beata Witkowska – prawniczka, szkoleniowiec, doświadczony doradca biznesowy na rynkach zagranicznych.

Webinar jest bezpłatny i skierowany jest do firm z Pomorza Zachodniego.

Uczestnictwo nie wymaga wypełniania żadnych dokumentów.

Link do wydarzenia zostanie przesłany mailem.

  • Wszystko
  • Wiedza (1)
  • Kalendarz (6)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.