Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Misja międzynarodowa do Mołdawii
Wydarzenie

Misja międzynarodowa do Mołdawii

Polska Agencja Inwestycji i Handlu w imieniu mołdawskich partnerów zaprasza do udziału w Międzynarodowej Misji Handlowej ds. Zamówień Publicznych w Mołdawii i na Ukrainie, planowanej przy okazji XXI edycji Targów „Made in Moldova”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 31 stycznia-4 lutego w Kiszyniowie. Organizatorami przedsięwzięcia są Izba Handlowo-Przemysłowa Republiki Mołdawii oraz organizacja P2GreenEST. Misja jest otwarta dla wszystkich MŚP z UE działających w sektorze wodnym, energetycznym lub gospodarki odpadami i chcących prowadzić działalność gospodarczą w Mołdawii lub na Ukrainie.

Targi „Made in Moldova” to jedno z najważniejszych corocznych spotkań mołdawskiego biznesu. Szacuje się, że w tegorocznej edycji wydarzenia weźmie udział przeszło 500 lokalnych firm. Eksperci, podczas targów podzielą się z uczestnikami swoimi spostrzeżeniami i wiedzą na temat gospodarki o obiegu zamkniętym oraz przedstawią charakterystyką zamówień publicznych w Republice Mołdawii i na Ukrainie. Oprócz udziału w „Made in Moldova”, dla uczestników misji przewidziane są także spotkania z lokalnymi i ukraińskimi interesariuszami publicznymi i prywatnymi takimi jak: Miasto Kiszyniów, Narodowe Centrum Zrównoważonej Energii, Autosalubriate, Apa-Canal, Moldelectrica czy Termoelectrica.

Więcej informacji, w tym agenda i lista prelegentów, znajduje się na stronie wydarzenia. Rejestracji należy dokonać poprzez wypełnienie formularza Organizatora.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Karoliną Myszka-Wilanowską (karolina.myszka@paih.gov.pl), która skieruje Państwa do osób odpowiedzialnych za wydarzenie po stronie mołdawskiej.

  • Wszystko
  • Kalendarz (5)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.