Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Misja handlowa do Kiszyniowa
Wydarzenie

Misja handlowa do Kiszyniowa

Polska Agencja Inwestycji i Handlu wraz z Ambasadą RP w Kiszyniowie zaprasza polskie firmy do udziału w misji handlowej do Kiszyniowa, która odbędzie się 3 kwietnia 2023 r.

Celem misji jest prezentacja polskiej oferty eksportowej i inwestycyjnej oraz nawiązanie kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi w Republice Mołdawii. Wśród najbardziej perspektywicznych obszarów polsko-mołdawskiej współpracy gospodarczej możemy wskazać sektory infrastruktury transportowej, energetyki, cyfryzacji oraz rolno-spożywczy. Mołdawia poszukuje rozwiązań w branży energetycznej, zwłaszcza w przestrzeni publicznej, infrastruktury krytycznej oraz produkcji wyrobów spożywczych.

Wydarzenie jest organizowane we współpracy z Ambasadą RP w Kiszyniowie, a także przy wsparciu Invest Moldova Agency oraz Centrum Rozwoju i Przedsiębiorczości Polska-Mołdawia.

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 27 marca 2023 roku.

Szczegółowych informacji na temat wyjazdu udziela Karolina Myszka-Wilanowska:

  • Wszystko
  • Kalendarz (5)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.