Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Misja biznesowa Lizbona – Portugalia
Wydarzenie

Misja biznesowa Lizbona – Portugalia

Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza, przy wsparciu lokalnego partnera, Portugalskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, zaprasza do wzięcia udziału w misji biznesowej do Portugalii.

Celem misji jest zapewnienie polskim uczestnikom indywidualnych spotkań B2B z potencjalnymi portugalskimi partnerami biznesowymi, w ich siedzibach, zgodnymi z zadanym przez polskich uczestników profilem pożądanych spotkań.

Misja odbędzie się w dniach 23-27 października 2023 r. Koszt udziału to 3150€ + VAT (2950€ + VAT dla Członków PPCC). Aby zgłosić firmę do udziału w misji, należy wypełnić formularz rejestracyjny. Finalna decyzja o udziale maksymalnie do 28 sierpnia 2023. Ostateczny termin płatności za udział w misji do 4 września 2023.

Przesłanie formularza nie jest jednoznaczne z potwierdzeniem udziału firmy w misji. Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza zastrzega sobie prawo do odwołania misji, jeśli nie zostanie zebrana minimalna ilość uczestników lub z powodu sytuacji pandemicznej. Maksymalna ilość firm to 6, dla zachowania najlepszej jakości obsługi.

Szerszych Informacji udziela:
 
Wojciech Baczyński
Dyrektor Generalny PPCC, 
 wb@ppcc.pl
+48 696 760 925

Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza

ul. Puławska 14, 02-512 Warszawa


  • Wszystko
  • Wiedza (4)
  • Kalendarz (11)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.