Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Misja biznesowa do Portugalii
Wydarzenie

Misja biznesowa do Portugalii

Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza (PPCC) po raz kolejny organizuje wielosektorową misję gospodarczą do Portugalii, która odbędzie się w dniach 13-17 marca 2023 r.

Ta misja handlowa jest doskonałą okazją do poznania środowiska biznesowego w Portugalii i trafnej oceny możliwości biznesowych na tamtejszym rynku. Misja będzie w szczególności ukierunkowana na indywidualne spotkania B2B z potencjalnymi portugalskimi partnerami biznesowymi, w oparciu o oczekiwania polskich uczestników.

Ponadto misja zapewni uczestnikom możliwość zapoznania się z przedstawicielami Portugalskiej Izby Przemysłowo-Handlowej (CCIP), wzięcia udziału w seminarium dotyczącym rynku portugalskiego i portugalskojęzycznego. Uczestnicy będą mieli również możliwość networkingu z najwyższymi przedstawicielami Polski w Portugalii oraz przedstawicielami PPCC, CCIP i innych ważnych stowarzyszeń biznesowych.

Zachęcamy wszystkie potencjalnie zainteresowane firmy do wypełnienia formularza rejestracyjnego.

Skontaktujemy się ze wszystkimi firmami, które wyrażą wstępne zainteresowanie misją handlową do Portugalii.

Zapisy trwają do 30 grudnia 2022 (wpłaty do 13 stycznia 2023).

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt:

Pan Wojciech Baczyński Dyrektor Generalny PPCC – wb@ppcc.pl, +48 696 760 925.

  • Wszystko
  • Wiedza (4)
  • Kalendarz (11)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.