Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Misja Biznesowa do Portugalii (Lizbona)
Wydarzenie

Misja Biznesowa do Portugalii (Lizbona)

W imieniu Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej, mamy przyjemność przedstawić Państwu wielosektorową Misję Biznesową do Portugalii (Lizbona) oraz zaprosić Państwa firmę do udziału w tym wydarzeniu.

Misja Biznesowa do Portugalii  będzie miała miejsce w terminie 24-28 października 2022 roku. Organizowana jest wspólnie przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą (PPCC) oraz Câmara de Comércio e Indústria Portuguesa (CCIP) – największą izbę gospodarczą w Portugalii. To doskonała okazja, aby znaleźć potencjalnych partnerów w Portugalii oraz bezpośrednio ocenić możliwości  biznesowe na tamtejszym rynku. 

Misja będzie bardzo mocno skoncentrowana na indywidualnych spotkaniach b2b z potencjalnymi portugalskimi partnerami, w ich siedzibach, zgodnie z profilem zadanym przez każdego z polskich uczestników. 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Misji Biznesowej, którą wysyłamy w załączeniu. Wszystkie zainteresowane firmy zapraszam do wypełnienia formularza rejestracyjnego, niezobowiązującego do wzięcia udziału w Misji.

Organizatorzy skontaktują się z wszystkimi firmami, które wyrażą wstępne zainteresowanie Misją poprzez wypełnienie formularza online zawartego w ofercie.
 
Termin finalnych zgłoszeń 5 września 2022, aby umożliwić ponad miesiąc na prace nad umawianiem spotkań.
Szerszych Informacji udziela:
 
Wojciech Baczyński
Dyrektor Generalny PPCC, 
 wb@ppcc.pl
+48 696 760 925

Załączniki

Misja biznesowa do Portugalii

Business-Mission-PT-PL-Version.pdf

PDF (7,07MB)

PPCC

Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza

ul. Puławska 14, 02-512 Warszawa
  • Wszystko
  • Wiedza (4)
  • Kalendarz (11)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.