Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Misja Biznesowa do Portugalii 2023
Wydarzenie

Misja Biznesowa do Portugalii 2023

W imieniu Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej mamy przyjemność przedstawić Państwu wielosektorową Misję Biznesową do Portugalii (Lizbona) oraz zaprosić Państwa firmę do udziału w tym wydarzeniu.

Misja Biznesowa do Portugalii będzie miała miejsce w terminie 29 maja – 2 czerwca 2023 roku. Organizowana jest wspólnie przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą (PPCC) oraz Câmara de Comércio e Indústria Portuguesa (CCIP) – największą izbę gospodarczą w Portugalii. To doskonała okazja, aby znaleźć potencjalnych partnerów w Portugalii oraz bezpośrednio ocenić możliwości biznesowe na tamtejszym rynku. 

Misja jest bardzo mocno skoncentrowana na indywidualnych spotkaniach b2b z potencjalnymi portugalskimi partnerami, w ich siedzibach, zgodnie z profilem zadanym przez każdego z polskich uczestników (patrz formularz rejestracyjny w ofercie). 

Wszystkie zainteresowane firmy zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego, niezobowiązującego do wzięcia udziału w Misji.

Organizatorzy skontaktują się z wszystkimi firmami, które wyrażą wstępne zainteresowanie Misją.

Termin finalny zgłoszeń i płatności mija 30/31 marca 2023, aby umożliwić ponad miesiąc na prace nad umawianiem spotkań.

Szerszych informacji udziela:

Opiekun / koordynator projektu

Wojciech Baczyński – Dyrektor Generalny PPCC

Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza

ul. Puławska 14, 02-512 Warszawa
  • Wszystko
  • Wiedza (3)
  • Kalendarz (10)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.