Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Konferencja online „Doing business in Egypt”
Wydarzenie

Konferencja online „Doing business in Egypt”

Wielkopolski Fundusz Rozwoju zaprasza na konferencję online pt. „Doing business in Egypt”, która odbędzie się 21 czerwca. Organizatorami wydarzenia są: Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o., Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji oraz Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

Kolejna konferencja online z cyklu „Doing Business in…” jest poświęcona Egiptowi. Egipt to 3. największa gospodarka w Afryce, najludniejszy kraj Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, chłonny i wciąż rozwijający się rynek.

Egipt to nie tylko atrakcyjny rynek zbytu towarów i usług, ale także punkt wyjścia do dalszej ekspansji Afryki Północnej. Warto dodać, że kraj ma strategiczną pozycję w regionie; leży na styku kontynentów afrykańskiego i azjatyckiego oraz sprawuje kontrolę nad Kanałem Sueskim, przez który odbywa się nawet do 15% światowego handlu.

Więcej informacji o Egipcie uzyskasz na konferencji online, która odbędzie się 21 czerwca o godz. 9:30.

W blisko dwugodzinnej pigułce wszystko co eksporter wiedzieć powinien. Kwestie procedur importowych, certyfikacji, logistyki, czynników kulturowych przekazane przez ekspertów, przedstawicieli biznesu, którzy z powodzeniem działają na tym rynku.

Szanse na sukces w Egipcie mają szczególnie przedsiębiorcy z sektorów: rolno-spożywczego, budowlanego, kosmetycznego, urządzeń mechanicznych i elektrycznych, odnawialnych źródeł energii, ale na tak dużym i chłonnym rynku jest miejsce również dla innych graczy.

Źródło

Wielkopolski Fundusz Rozwoju

ul. Szyperska 14 61-754 Poznań
  • Wszystko
  • Aktualności (4)
  • Wiedza (4)
  • Kalendarz (12)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.