Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Konferencja „Building Smart Green and Liveable Cities”
Wydarzenie

Konferencja „Building Smart Green and Liveable Cities”

 • lokalizacja

  Lokalizacja

  Pullman Tbilisi Axis Towers, Tbilisi, Gruzja

 • data wydarzenia

  Kiedy

  28.10.2022

 • Kula z nałożoną siatką

  Strona wydarzenia

  FIABCI Georgia

28 października 2022 roku w Tbilisi odbędzie się IV międzynarodowa konferencja: „BUILDING SMART GREEN AND LIVEABLE CITY”. Wydarzenie jest zorganizowane przez FIABCI-Georgia jako krajowy oddział Międzynarodowej Federacji Nieruchomości (FIABCI), Property Georgia jak również przez lokalne centrum inwestycji w branżę nieruchomości.

Wydarzenie odbędzie się w budynku Pullman Tbilisi Axis Towers i jest organizowane pod patronatem Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz wspierane przez Ambasadę RP w Tbilisi.

Do 2050 roku 70% światowej populacji będzie mieszkać na obszarach miejskich. Negatywne konsekwencje zmian klimatycznych będą co raz trudniejsze dla warunków do życia. Ważne jest, aby budować lepszą i bardziej zrównoważoną przyszłość dla miast i ich mieszkańców. Międzynarodowa konferencja „BUILDING SMART GREEN AND LIVEABLE CITY” ma na celu podniesienie świadomości społecznej i sprostanie wyzwaniom jakie stoją przed społeczeństwami na całym Świecie. Honorowi prelegenci opowiedzą o najnowszych trendach rozwoju miast pod kątem ekologii oraz przedstawią potencjalne rozwiązania w stosunku do istniejących problemów i zagrożeń.

IV międzynarodowa konferencja „BUILDING SMART GREEN AND LIVEABLE CITIES” otworzy kolejną edycję wydarzenia Tbilisi 2022. W ramach The Real Estate Days Tbilisi 2022 oprócz IV międzynarodowej konferencji „BUILDING SMART GREEN AND LIVEABLE CITIES” odbędzie się w drugiej części dnia I krajowa Gala rozdania nagród FIABCI-Georgia Prix d’Excellence, zwana Oskarami Nieruchomości. Na gali National Prix d’Excellence Awards zostaną nagrodzone projekty, które najlepiej uosabiają doskonałość we wszystkich dyscyplinach związanych z nieruchomościami zaangażowanymi w ich tworzenie. Ilustruje to ideał FIABCI, który zapewnienia społeczeństwu optymalnego rozwiązania jego potrzeb majątkowych.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na stronie FIABCI Georgia

Przedsiębiorcy z sieci PAIH będą mieli 30% zniżkę na opłatę rejestracyjną. Przed wypełnieniem formularza zapraszamy do kontaktu na adres: gvantsa.grigalashvili@paih.gov.pl

Obsługę medialną zapewniają FORBES Georgia, FORBES Woman Georgia, Property Media oraz magazyn City.

 • Wszystko
 • Kalendarz (11)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.