Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Forum „Green and Modern Smartcity Technologies in Urban Development”
Wydarzenie

Forum „Green and Modern Smartcity Technologies in Urban Development”

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w Forum Green and Modern Smartcity Technologies in Urban Development. Wydarzenie odbędzie się 17 listopada w Tbilisi (Gruzja) w Pullman Tbilisi Axis Towers.

Forum ma na celu wymianę doświadczeń między polskimi a gruzińskimi przedsiębiorcami oraz reprezentantami otoczenia biznesu w zakresie tworzenia zrównoważonych i inteligentnych miast. Eksperci z obu krajów przedstawią podczas wydarzenia przykłady wykorzystania nowoczesnych technologii ekologicznych w obszarze miejskim. Poruszą także temat planowania przestrzennego i nowoczesnego zarządzania miastem.

W wydarzeniu wezmą udział zarówno przedstawiciele lokalnych samorządów w Gruzji, jak i reprezentanci biznesu. Dzięki udziałowi w wydarzeniu wraz z PAIH, polskie firmy będą miały okazję przedstawić swoją ofertę szerokiemu międzynarodowemu gronu. Spotkania B2B będą natomiast okazją do nawiązania bezpośrednich kontaktów z samorządowcami i potencjalnymi gruzińskimi kontrahentami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Koszty podróży, zakwaterowania, wyżywienia, ubezpieczenia oraz wszelkie inne pokrywa przedsiębiorca.

Rejestracja na Forum »

Organizatorami Forum są FIABCI – Georgia, Property Georgia i Polska Agencja Inwestycji i Handlu. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Ambasady RP w Tbilisi, partnerem wydarzenia jest Fundacja Solidarności Międzynarodowej (Solidarity Fund PL in Georgia).

  • Wszystko
  • Kalendarz (11)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.