Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > „Eksport a ESG” – projekt wsparcia działań eksportowych pomorskich firm
Wydarzenie

„Eksport a ESG” – projekt wsparcia działań eksportowych pomorskich firm

Pomorski Broker Eksportowy zaprasza na webinarium pt. „Eksport a ESG”, które odbędzie się 25 czerwca 2024 r. Wydarzenie poświęcone będzie stworzeniu dobrej strategii ESG, która staje się dziś potrzebą dla tych, którzy eksportują i chcą poszerzyć ekspansję zagraniczną.

Skrót ESG oznacza Environmental, Social, and Governance, czyli Środowisko, Społeczeństwo i Zarządzanie. Jest to zbiór standardów oraz kryteriów, które mają za zadanie ocenić oddziaływanie firmy na obszary środowiska, społeczeństwa oraz zarządzania.

W ciągu kilku najbliższych lat obowiązek raportowania ESG będzie dotyczył szerokiego spektrum przedsiębiorstw. Raporty składać będą również firmy współpracujące w ramach łańcucha dostaw, co będzie stanowiło dla nich wyzwanie.

Webinarium „Eksport a ESG” odbędzie się 25 czerwca 2024 r. w godz. 10:00-11:30 na platformie Zoom.

Zgłoszenia będą rejestrowane do 24 czerwca 2024 r. Więcej informacji na stronie organizatora wydarzenia

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy 2030 Agencji Rozwoju Pomorza SA. Partnerami wydarzenia są TerGo i Zarzycka Export Services.

  • Wszystko
  • Aktualności (5)
  • Wiedza (1)
  • Kalendarz (2)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.