Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Polscy producenci owoców i warzyw
Artykuł

Polscy producenci owoców i warzyw

Dzisiaj jest ostatni dzień rejestracji na wzięcie udziału w targach Fruits & Vegetables Gala 2023 w stolicy Rumunii – Bukareszcie.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie firmy do współtworzenia stoiska promocyjnego PAIH na tych targach. Wydarzenie odbędzie się 23 listopada 2023 roku.

Polski producent owoców i warzyw ma szanse zaprezentowania swoich produktów na renomowanym wydarzeniu, skierowanym wyłącznie do odbiorców B2B.

Fruits & Vegetables Gala 2023 skupia największych profesjonalistów działających w branży spożywczej. Zarówno producentów jak i importerów, lokalnych dystrybutorów i reprezentantów sieci handlowych tego sektora.

Polski producent może bezpłatnie uczestniczyć w tym wydarzeniu i na stoisku promocyjnym PAIH, nawiązać nowe kontakty z kontrahentami korzystając ze wsparcia merytorycznego i językowego ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego w Bukareszcie.           

Koszty i dojazd:

Udział w targach jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca. 

Firmy zainteresowane udziałem w targach mogą przesyłać zgłoszenia za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego jeszcze tylko dzisiaj – 20.11. 2023 r.

Regulamin

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia i rekrutacji udziela Agnieszka Olsen agnieszka.olsen@paih.gov.pl.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa

  • Wszystko
  • Aktualności (18)
  • Wiedza (9)
  • Kalendarz (23)
  • Centrum Wsparcia (43)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.