Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Konsultacje społeczne Sektorowych Programów Promocji
Artykuł

Konsultacje społeczne Sektorowych Programów Promocji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu, na zlecenie Ministerstwa Rozwoju i Technologii, przygotowała koncepcje Sektorowych Programów Promocji na lata 2024-2029.

Głównym celem realizacji programów jest prezentacja polskiej oferty wśród partnerów zagranicznych oraz promocja Polski jako kraju wytwarzającego zaawansowane technologie i usługi, oferującego interesujące i innowacyjne rozwiązania, posiadającego potencjał do rozwoju na rynkach zagranicznych, a to wszystko m.in. poprzez udział w międzynarodowych branżowych wydarzeniach targowych i konferencyjnych.

Programy realizowane będą w następujących obszarach:


Ze względu na wysokość przewidzianej przez MRiT alokacji na poszczególne programy, a także zamiar koncentracji działań na kluczowych imprezach branżowych, koncepcje zakładają organizację jednego stoiska narodowego w latach 2024 i 2029 oraz dwóch stoisk narodowych w latach 2025-2028.

W związku z powyższym informujemy o możliwości zgłaszania uwag do koncepcji (w zakresie listy targów, rynków perspektywicznych oraz kodów PKD firm reprezentujących daną branżę) zamieszczonych poniżej w podziale na sektory, w terminie do 21 lipca 2023 r., do końca dnia na adresy podane w koncepcjach.

Projekt zostanie wdrożony w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki.

Źródło

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (30)
  • Wiedza (3)
  • Centrum Wsparcia (2)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.