Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Business Development for Construction – Konferencja w Mongolii
Artykuł

Business Development for Construction – Konferencja w Mongolii

20 maja 2022 r. w Mongolii odbyła się konferencja sektora budowlanego pt. Business Development for Construction, Mongolia.

fot. PAIH

Według danych Zagranicznego Biura Handlowego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Ułan Bator, 20 maja br. W Mongolii odbyła się konferencja sektora budowlanego – Business Development for Construction, Mongolia. ZBH Ułan Bator podczas wydarzenia reprezentował Ekspert – Zoljargal Byambatsogt.

Podczas konferencji odbyły się panele dyskusyjne z prezesami największych mongolskich przedsiębiorstw budowlanych. Głównym tematem debat był aktualny stan sektora budowlanego Mongolii. W trakcie wydarzenia odbyły się również prezentacje przedstawiające kierunki rozwoju sektora budowlanego Mongolii, rozwoju brandingu, zarządzania finansami i ryzykiem w budownictwie. Dzięki uczestnictwu w wydarzeniu Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH nawiązało relacje z przedsiębiorstwami z sektora budowlanego Mongolii.

Pod koniec czerwca, Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Ułan Bator, planuje organizację webinarium, które będzie dotyczyło sektora importu materiałów budowlanych Mongolii.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rynku w Mongolii, to zajrzyj na stronę Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu:

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.