Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Założenia i wdrożenie Aktu o Usługach Cyfrowych (DSA)
Wydarzenie

Założenia i wdrożenie Aktu o Usługach Cyfrowych (DSA)

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., we współpracy z Kancelarią Prawną Monika Jurkiewicz, zapraszają do udziału w Śniadaniu Biznesowym – „Założenia i wdrożenie Aktu o Usługach Cyfrowych (DSA).”

DSA (Digital Services Act, Akt o Usługach Cyfrowych) to jedna z najważniejszych regulacji branży internetowej ostatnich lat, zwana potocznie konstytucją Internetu. Nowe przepisy mają poprawić bezpieczeństwo użytkowników w sieci, wspierać walkę z nielegalnymi treściami w internecie, a także doprecyzować kwestie dotyczących moderowania treści. Akt prawny nakłada na firmy cyfrowe w całej UE odpowiedzialność za treści zamieszczane na ich platformach, a także szereg obowiązków, takich jak raportowanie czy audyty zewnętrzne.

Termin i czas szkolenia: 27 czerwca 2024 r., godz. 9.00-14.00
Miejsce szkolenia: Biuro G132 – ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Więcej informacji na stronie organizatora wydarzenia

  • Wszystko
  • Aktualności (633)
  • Wiedza (273)
  • Kalendarz (1049)
  • Centrum Wsparcia (323)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.