Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Łódzkie: rekrutacja na Targi Opakowań Packaging Innovations
Wydarzenie

Łódzkie: rekrutacja na Targi Opakowań Packaging Innovations

Targi Opakowań Packaging Innovations

Jeśli Twoja działalność wpisuje się w formułę międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations oraz reprezentujesz przedsiębiorstwo z sektora MŚP w jednej z kluczowych branż, UM Województwa Łódzkiego zaprasza do współpracy i zaprezentowania swoich produktów/usług na stoisku Województwa Łódzkiego podczas Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovation.

Kluczowe branże to:

 • Nowoczesny Przemysł Włókienniczy i Mody (w tym wzornictwo);
 • Zaawansowane Materiały Budowlane;
 • Medycyna, Farmacja, Kosmetyki;
 • Innowacyjne Rolnictwo i Przetwórstwo Rolno-Spożywcze;
 • Informatyka i Telekomunikacja;

Podczas wydarzenia producenci i dostawcy opakowań, etykiet, rozwiązań do uszlachetniania druku, pakowania i transportowania będą mogli spotkać się i zaprezentować swoje produkty oraz usługi, a także wziąć udział w licznych warsztatach oraz prezentacjach.

Na targach spotkamy producentów i dostawców z całego świata, którzy zaprezentują nie tylko same opakowania, ale również materiały do ich tworzenia oraz rozwiązania logistyczne i techniczne w sześciu kategoriach, takich jak:

 1. Pakowania i komponenty – opakowania kartonowe; inteligentne i aktywne; plastikowe; szklane; aluminiowe; drewniane; wielomateriałowe; kompozytowe; wypełniacze do opakowań; zamknięcia i dozowniki do opakowań i więcej.
 2. Etykiety i druk – etykiety inteligentne i zwrotne; etykiety tradycyjne, samoprzylepne; etykiety IML, SSL termokurczliwe, wielostronicowe; VOID (plomby bezpieczeństwa); uszlachetnianie druku: cold/hot-stamping, gumowanie, lakierowanie druku; laminowanie, foliowanie, powlekanie, tłoczenie; druk soczewkowy, brązowanie i więcej.
 3. Eko – opakowania ekologiczne: biodegradowalne, pochodzące z recyklingu; organizacje odzysku i recyklingu opakowań; wypełniacze ekologiczne; opakowania refill; folie barierowe dla tektury; rPET; farby drukarskie dla branży opakowań neutralne dla środowiska.
 4. Technologia – oprogramowania do zarządzania produkcją opakowań i projektowania opakowań i etykiet; urządzenia do etykietowania (etykieciarki), plotery, belownice; maszyny do produkcji opakowań; urządzenia do kontroli jakości; drukarki do etykiet, tekstury, offsetowe; czytniki RFID, QR, kodów kreskowych; platformy e-commerce oprogramowanie do zarządzania sklepem internetowym; roboty przemysłowe, urządzenia RFID i więcej.
 5. Design i reklama – usługi projektowania opakowań; standy reklamowe POS; ekspozytory sklepowe: dyspensery, wobblery, stoppery, shelf-linery, linery poziome, toppery; owijki paletowe i więcej.
 6. Usługi – usługi konfekcjonowania; usługi magazynowania, transportu; usługi badawcze; usługi spedycyjne; przesyłki kurierskie; doradztwo prawne.

Targi odbędą się w dniach 20-21 września 2023 r. w Krakowie.

Zgłoszenia w formie wypełnionego “Formularza zgłoszeniowego”  (Załącznik nr 1 do Regulaminu) oraz formularza informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis przez przedsiębiorcę wykonującego usługę świadczoną w ogólnym interesie gospodarczym (Załącznik nr 1 do Umowy o dofinasowanie) należy przesłać na adres e-mail: projekty.miedzynarodowe@lodzkie.pl (z dopiskiem w tytule Packaging Innovation  ŁÓDZKIE GREEN HUB) do dnia 17.08.2023 r.

Dokumenty do pobrania

 • Wszystko
 • Aktualności (598)
 • Wiedza (269)
 • Kalendarz (1015)
 • Centrum Wsparcia (323)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.