Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Start do eksportu dla sektora MŚP
Wydarzenie

Start do eksportu dla sektora MŚP

Warmińsko-Mazurskie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera zaprasza wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych rozpoczęciem eksportu swoich produktów na warsztaty szkoleniowe, które odbędą się 20 czerwca 2024 r. w Olsztynie.

Podczas warsztatów omówione zostaną tematy związane z bezpośrednimi korzyściami osiąganymi przez eksportera, modelami wprowadzania produktu na rynki międzynarodowe i marketing na rynkach zagranicznych.

Omówione zostaną również sposoby finansowania działań eksportowych oraz narzędzia eksportera (szczegółowe omówienie funkcjonalności bazy danych Access2Markets).

Podczas części warsztatowej będzie można otrzymać wstępne informacje dotyczące norm/wymagań/warunków eksportowych do kraju wskazanego przez przedsiębiorcę jako rynku docelowego oraz omówić profil działalności firm/firmy pod kątem możliwości eksportowych.

Zaplanowano ponadto spotkania indywidualne umożliwiające bezpośrednie omówienie aspektów działania danego przedsiębiorstwa i jego możliwości eksportowych.  

Zgłoszenia przyjmowane są do 14 czerwca 2024 roku.

  • Wszystko
  • Aktualności (633)
  • Wiedza (273)
  • Kalendarz (1049)
  • Centrum Wsparcia (323)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.