Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Seminarium o naborze wniosków w programie Interreg Region Morza Bałtyckiego
Wydarzenie

Seminarium o naborze wniosków w programie Interreg Region Morza Bałtyckiego

8 lutego odbędzie się seminarium online poświęcone trzeciemu naborowi wniosków w programie Interreg Region Morza Bałtyckiego.

17 stycznia 2024 r. został uruchomiony nabór w programie Interreg Region Morza Bałtyckiego 2021-2027. Program jest okazją dla organizacji publicznych i prywatnych z całej Polski. Partnerstwo w projekcie to szansa na promocję na arenie międzynarodowej oraz na wprowadzenie rozwiązań, które sprawią, że polskie regiony będą neutralne dla klimatu, a usługi publiczne będą innowacyjne i dostosowane do potrzeb społeczeństwa. Dofinansowanie projektów wynosi 80% z EFRR.

zaproszenie na seminarium

REJESTRACJA

Dotychczas 114 polskich partnerów skorzystało z dofinansowania. Miasto Gdańsk przygotuje się do wykorzystania dronów w planowaniu zielonej i inteligentnej mobilności w mieście. Politechnika Warszawska z Miejskim Przedsiębiorstwem Wodno-Kanalizacyjnym z Warszawy sprawdzają, jak ponownie wykorzystać wodę oczyszczoną ze ścieków, a świętokrzyska Gmina Bieliny współpracuje w międzynarodowym projekcie dotyczącym cyfryzacji bioprzedsiębiorstw na obszarach wiejskich. To tylko przykłady finansowanych działań…

  • Wszystko
  • Aktualności (595)
  • Wiedza (269)
  • Kalendarz (1014)
  • Centrum Wsparcia (323)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.