Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Seminarium „Możliwości finansowania innowacji w zakresie obronności i bezpieczeństwa NATO DIANA”
Wydarzenie

Seminarium „Możliwości finansowania innowacji w zakresie obronności i bezpieczeństwa NATO DIANA”

Rusza kolejny nabór do programu akceleracyjnego NATO DIANA, w związku z tym Pomorski Broker Eksportowy zaprasza firmy z sektora technologii deep-tech oraz dual-use do udziału w seminarium, podczas którego pomorska firma REVOBEAM – jedyna polska firma w NATO DIANA – opowie o swoich doświadczeniach z udziału w pilotażowym programie NATO DIANA.

Zaproszenie na seminarium

Podczas wydarzenia będzie można również dowiedzieć się o założeniach nowego przedsięwzięcia uruchamianego na Pomorzu, dotyczącego współpracy na linii NATO DIANA / MON / Politechnika Gdańska o nazwie NATO DIANA Living Lab. Seminarium to także okazja, by zdobyć wiedzę o założeniach programów z zakresu obronności i bezpieczeństwa: NATO DIANA, EDF (EUDIS) , EDA (HEDI) oraz IDA. Naszym honorowymi gośćmi zaproszonymi przez prof. Łukasza Kulasa (Politechnika Gdańska) będą przedstawiciele Tartu Science and Technology Park współorganizujący proces akceleracji NATO DIANA w Estonii.

Wydarzenie jest organizowane przy współpracy z klastrem INTERIZON oraz Politechniką Gdańską. Zaproszenie jest kierowane przede wszystkim do firm z regionu pomorskiego specjalizujących się w zakresie:  cyberbezpieczeństwa i cyberprzestrzeni, AI, przetwarzania dużych zbiorów danych, analityki predykcyjnej, Internetu rzeczy, nauczania maszynowego, rzeczywistości rozszerzonej, technologii bezprzewodowej, smart grid, RFID, elektroniki półprzewodnikowej, druku 3D, data mining, elektryfikacji i inteligentnej mobilności, technologii kwantowych itp.

Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim.

Gdzie i kiedy?

11 czerwca 2024, godz. 10:00-13:30. Seminarium.

Olivia Business Centre, Olivia Six; Aleja Grunwaldzka 472 D; Gdańsk

Źródło: Pomorski Broker Eksportowy

  • Wszystko
  • Aktualności (593)
  • Wiedza (269)
  • Kalendarz (1007)
  • Centrum Wsparcia (323)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.