Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > „Ścieżka SMART – Projekty realizowane w konsorcjach”
Wydarzenie

„Ścieżka SMART – Projekty realizowane w konsorcjach”

NCBR zaprasza na spotkanie informacyjne, organizowane w formule on-line, dotyczące naboru wniosków „Ścieżka SMART – Projekty realizowane w konsorcjach”.

Nabór skierowany jest do konsorcjów planujących  realizację kompleksowych projektów z zakresu: prac B+R, wdrożeń innowacji, rozwoju infrastruktury B+R, internacjonalizacji, rozwoju kompetencji pracowników i osób zarządzających przedsiębiorstwem, cyfryzacji i zazieleniania działalności przedsiębiorstw. Realizacja modułu B+R jest obligatoryjna dla konsorcjum, w skład którego wchodzi duży przedsiębiorca. Dla konsorcjum, w skład którego nie wchodzi duże przedsiębiorstwo, obligatoryjnym modułem jest B+R lub Wdrożenie innowacji. Pozostałe moduły mogą być realizowanie w zależności od potrzeb i specyfiki projektu. W każdym module może wziąć udział maksymalnie 3 konsorcjantów. Wdrożenie wyników modułu B+R może być sfinansowane w ramach modułu Wdrożenia innowacji albo ze środków własnych.

Planowana agenda spotkania

10:00-10:05 – powitanie, informacje o zasadach spotkania, przedstawienie prelegentów;
10:05-11:00 – informacje ogólne o naborze Ścieżka SMART -Projekty realizowane w konsorcjach;
11:00-11:30 – informacje dotyczące systemu;
11:30-12:00 – informacje dotyczące oceny;
12:00-12:15 – przerwa;
12:15-13:00 – informacje dotyczące kwalifikowalności kosztów;
13:00-13:15 – przerwa;
13:15-14:15 – sesja pytań i odpowiedzi (pytania zadane na chat podczas wszystkich prezentacji – odpowiedzi udzielają prelegenci w kolejności zadanych pytań).

Spotkanie nie będzie nagrywane.

Wydarzenie w formule on-line.

Pytania można zadawać na czacie podczas całego spotkania.

Zapisy na spotkanie – tylko i wyłącznie przez formularz zgłoszeniowy do 08.01.2024 r. do końca dnia.

  • Wszystko
  • Aktualności (3)
  • Kalendarz (7)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.