Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Drugi nabór do programu Ścieżka SMART
Artykuł

Drugi nabór do programu Ścieżka SMART

30 marca ogłoszono drugi nabór do Ścieżki SMART w ramach programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki na lata 2021-2027 (FENG). Przedsiębiorcy z sektora mikro-, małych i średnich firm będą mogli złożyć wnioski o dofinansowanie do Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na wsparcie rozwoju działań badawczych i innowacyjnych polskich biznesów.

Ścieżka SMART to oferta skierowana do sektora MŚP na realizację kompleksowych projektów, obejmujących m.in. działalność badawczo-rozwojową, wdrażanie innowacji, infrastrukturę B+R, cyfryzację, zazielenienie przedsiębiorstw, internacjonalizację oraz podwyższanie kompetencji.

Obecny nabór ogłoszony przez PARP jest skierowany na realizację projektów indywidualnych MŚP. Rozpoczęcie naboru wniosków przewidziano na 10 maja 2023 r., okres przyjmowania dokumentów potrwa do 30 czerwca 2023 r., a jego budżet wynosi  890 mln zł.

Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie programu Ścieżka Smart


Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.