Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Kielce: Rozwijaj się z Funduszami Europejskimi
Wydarzenie

Kielce: Rozwijaj się z Funduszami Europejskimi

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza przedsiębiorców do udziału w spotkaniu regionalnym pt.: „Rozwijaj się z funduszami europejskimi. Nowe programy dla przedsiębiorców”, które odbędzie się w Kielcach. 

Spotkanie będzie idealną okazją do poznania programów realizowanych przez PARP w ramach Funduszy Europejskich 2021-2027 przygotowanych dla przedsiębiorców MŚP z Polski Wschodniej m.in.: ścieżka SMART, programy dla startupów, GOZ, automatyzacja i robotyzacja. Będą z nami przedstawiciele punktu informacyjnego funduszy europejskich (PIFE) i Enterprise Europe Network (EEN). Nowe programy otwierają wiele możliwości dla rozwoju firm w Polsce. Każde spotkanie stacjonarne to możliwość indywidualnych rozmów z ekspertami PARP, PIFE, EEN.

Na spotkanie stacjonarne obowiązuje rejestracja, możliwa jest także transmisja online na stronie PARP (bez zapisów).

Spotkanie odbędzie się w Centrum Kongresowym Targi Kielce, ul. Zakładowa 1, Kielce.

  • Wszystko
  • Aktualności (3)
  • Kalendarz (7)
  • Centrum Wsparcia (3)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.