Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Webinarium „Rwanda szansą dla polskiego eksportera”
Wydarzenie

Webinarium „Rwanda szansą dla polskiego eksportera”

WSSE „INVEST-PARK” Sp. z o.o. w ramach webinariów Strefy Eksportera oraz organizowanej w listopadzie br. misji biznesowej do Rwandy, wspólnie z Zagranicznym Biurem Handlowym PAIH w Kenii, przy wsparciu merytorycznym Departamentu Handlu i Współpracy Międzynarodowej Ministerstwa Rozwoju i Technologii, zaprasza na bezpłatne webinarium organizowane w dn. 30 września 2022 r. w godz. 10:00 – 12:00 pt. „Rwanda szansą dla polskiego eksportera – ogólna charakterystyka, branże perspektywiczne, instytucje wsparcia i kultura biznesu”

Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu, które dedykowane jest polskim firmom działającym w obszarze Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”, Instytucjom Otoczenia Biznesu oraz Jednostkom Samorządów Terytorialnych w kontekście kultury biznesowej na kontynencie afrykańskim, a w szczególności kierowane do wszystkich osób zajmujących się importem i eksportem, promocją oraz budowaniem ekspansji zagranicznej polskich wyrobów i usług w swoich przedsiębiorstwach lub organizacjach. Planowane warsztaty online odbędą się w ramach organizowanej misji biznesowej do Kigali w Rwandzie w dniach 7-9 listopada 2022 r.

Więcej o wydarzeniu przeczytasz na stronie Invest in Lubuskie

Formularz rejestracyjny znajdziesz tutaj

Jeśli chcesz przeczytać więcej o Rwandzie, zajrzyj do działu Kierunki eksportu

  • Wszystko
  • Kalendarz (6)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.