Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Polsko-Kenijskie i Polsko-Rwandyjskie Forum Biznesowe
Wydarzenie

Polsko-Kenijskie i Polsko-Rwandyjskie Forum Biznesowe

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskich przedsiębiorców do udziału w Polsko-Kenijskim Forum Biznesowym w dniu 24 października 2023 r. oraz Polsko-Rwandyjskim Forum Biznesowym 26 października 2023 r.

W październiku 2023 roku odbędą się dwa Fora Biznesowe poświęcone wspólnym perspektywom gospodarczym Polski, Kenii i Rwandy. Oba wydarzenia organizowane są przez Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Nairobi. Podczas Forów planowane są sesje spotkań B2B polskich firm z potencjalnymi partnerami afrykańskimi.

Firmy zainteresowane udziałem w Forach mogą zgłaszać się za pośrednictwem formularzy:

Rejestracja otwarta jest dla firm działających we wszystkich sektorach gospodarki, jednak szczególnie zapraszamy podmioty z sektora zielonych technologii oraz IT/ICT. Zgłoszenia można nadsyłać do 11 października 2023 r.

Zastrzegamy sobie prawo do selekcji firm, które zostaną zaproszone do uczestnictwa w wydarzeniach. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: maciej.smigiel@paih.gov.pl.

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez PAIH znajdziesz na stronie Agencj

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Wiedza (3)
  • Kalendarz (8)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.