Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Misja gospodarcza do Rwandy
Wydarzenie

Misja gospodarcza do Rwandy

 • lokalizacja

  Gdzie

  Kigali, Rwanda

 • data wydarzenia

  Kiedy

  05-06.12.2022

 • Rejestracja

  Zgłoszenia na adres rwanda@paih.gov.pl

Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP zapraszają do udziału w misji gospodarczej do Rwandy. Misja odbędzie się w dniach 5-6 grudnia 2022 roku i jest wyjątkową okazją do promocji polskich firm zainteresowanych ekspansją na rynek afrykański.

Gospodarka Rwandy jest jedną z najszybciej rozwijających się na kontynencie afrykańskim. Na przestrzeni ostatnich dekad, rząd zrealizował wiele inwestycji publicznych w zakresie infrastruktury drogowej i polityki oświatowej. Misja gospodarcza PAIH jest szansą na zwiększenie uczestnictwa polskich firm w produkcji towarów, modernizacji rolnictwa, czy zaangażowania w rozwój infrastruktury na terenach wiejskich.

5 grudnia odbędzie się Forum Biznesowe oraz spotkania b2b z lokalnymi partnerami. Z kolei 6 grudnia odbędą się wizyty studyjne. Szczegółową agendę misji udostępnimy wkrótce.

Udział w misji jest bezpłatny. Przedsiębiorcy pokrywają koszty biletów lotniczych, zakwaterowania, wyżywienia itp.

Oferujemy doradztwo w zakresie organizacji przelotów i wyboru hoteli oraz udzielamy wszelkich dodatkowych informacji związanych z organizacją podróży.

Zgłoszenia przyjmujemy do 4 listopada na adres e-mail: rwanda@paih.gov.pl.

Prosimy o wskazanie preferowanych sektorów gospodarki, które powinni reprezentować Państwa rozmówcy.

 • Wszystko
 • Kalendarz (6)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.