Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Porozmawiajmy o zasadzie wzajemnego uznawania
Wydarzenie

Porozmawiajmy o zasadzie wzajemnego uznawania

mikrofon

W dniu 16 listopada 2022 roku w Ministerstwie Rozwoju i Technologii w Warszawie (Plac Trzech Krzyży 3/5) w godz. 10.30-15.00 odbędą się warsztaty o zasadzie wzajemnego uznawania.

Obowiązujące przepisy unijne umożliwiają umieszczenie na rynkach innych państw członkowskich polskich wyrobów, dla których nie ustanowiono wspólnych europejskich wymagań i które nie spełniają wymagań przepisów krajowych danego państwa. Możemy wykorzystać w takiej sytuacji tzw. zasadę wzajemnego uznawania. Co to oznacza i jak to jest możliwe spróbujemy wyjaśnić podczas bezpłatnych warsztatów.

W trakcie spotkania zostaną też poruszone zagadnienia, które są kierowane do prowadzonego przez Departament Spraw Europejskich Punktu Kontaktowego do spraw Produktów.

Program warsztatów

Program.pdf

PDF (170,13KB)

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie do 14 listopada 2022 r. formularza.

Dla uczestników przygotowano prawie 100 miejsc. O uczestnictwie zdecyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji o tzw. zasadzie wzajemnego uznawania.

  • Wszystko
  • Aktualności (579)
  • Wiedza (264)
  • Kalendarz (964)
  • Centrum Wsparcia (319)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.