Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Porozmawiajmy o zagranicznym biznesie – ABC eksportu
Wydarzenie

Porozmawiajmy o zagranicznym biznesie – ABC eksportu

Jeśli stawiasz pierwsze kroki eksportowe lub szukasz nowych inspiracji to Wielkopolski Fundusz Rozwoju zaprasza na webinar z cyklu „Porozmawiajmy o zagranicznym biznesie…”.

Webinar odbędzie się 13 czerwca od godz. 10:00. Poprowadzi go Lidia Piechocka, ekspert ds. rynków zagranicznych w Wielkopolskim Funduszu Rozwoju. Jest twórcą dwóch cyklów konferencji „Doing Business in…” i „Porozmawiajmy o zagranicznym biznesie”. Organizowała i brała udział w wyjazdach gospodarczych z przedsiębiorcami. W Funduszu jest odpowiedzialna za działania upowszechniające potencjał biznesowy ekspansji zagranicznej.

Tematem będzie m.in. ekosystem wsparcia eksportu, narzędzia, które pomogą Ci lepiej poruszać się na rynkach zagranicznych, polecane wydarzenia, dowiesz się też jak zweryfikować partnera czy co zrobić przed podpisaniem umowy, aby zabezpieczyć się przed nieuczciwymi kontrahentami. Przedstawione zostaną też możliwości finansowego wsparcia ekspansji.

Organizatorem jest Wielkopolski Fundusz Rozwoju wraz z Samorządem Województwa Wielkopolskiego

  • Wszystko
  • Aktualności (593)
  • Wiedza (269)
  • Kalendarz (1007)
  • Centrum Wsparcia (323)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.