Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Polskie Sympozjum Finansowania Handlu 2024
Wydarzenie

Polskie Sympozjum Finansowania Handlu 2024

To wyjątkowe wydarzenie stanowi pierwszą odsłonę nowej serii przełomowych spotkań, skierowanych na region Europy Środkowo-Wschodniej, aby dyskutować o najnowszych trendach i kluczowych spostrzeżeniach rynkowych.

Grafika Polskie Sympozjum Finansowania Handlu

Czekają na Ciebie dynamiczne prezentacje fintech, szczere dyskusje korporacyjne, sesje wyjaśniające prowadzone przez ekspertów, obejmujące istotne tematy w zaledwie 15 minut oraz debaty panelowe z mnóstwem różnorodnych opinii. Eksporterzy i producenci skorzystają z możliwości nawiązania kontaktów z różnymi lokalnymi i międzynarodowymi dostawcami usług – będą to wysocy przedstawiciele kierownictwa z najważniejszych instytucji finansowych, ubezpieczycieli kredytów handlowych, kancelarii prawnych, brokerów, konsultantów, branży fintech oraz regulatorów zaangażowanych w ruch handlu międzynarodowego.

Podczas wydarzenia przewidziane są liczne możliwości networkingowe, zarówno podczas samego spotkania, jak i podczas galowej kolacji wieńczącej wydarzenie. Poprzez łączenie i wspieranie uczestników branżowych, MERGE ma na celu pomóc wszystkim stronom zaangażowanym w handel światowy – czy to bankom z Europy Środkowo-Wschodniej, fintechom, firmom korporacyjnym, konsultantom czy regulatorom – w kształtowaniu jaśniejszej przyszłości poprzez efektywną współpracę.

Tematy wydarzenia

 1. Kluczowa rola Polski jako kraju handlowego.
 2. Rzut okiem na gospodarkę, energetykę i handel Polski.
 3. Skupienie na technologii: od cyfrowych dokumentów handlowych po świt robotów.
 4. Żabka wspiera dostawców z sektora MSP.
 5. Pełne wykorzystanie rozwiązań łańcuchów dostaw prowadzonych przez nabywcę i dostawcę.
 6. Zrównoważona zmiana: Przyjęcie zasad ESG i DEI w finansach handlowych oraz łańcuchu dostaw.
 7. Prezentacje fintech.
 8. Zabezpieczanie danych handlowych.

Weź udział w Polskim Sympozjum Finansowania Handlu i skorzystaj z możliwości wysłuchania lokalnych liderów, którzy przedstawią wszechstronne spojrzenie na wzrost gospodarczy regionu, problemy handlowe i priorytety na przyszłość, obejmując bieżące trendy, takie jak interoperacyjność oraz rozwój obszarów takich jak sztuczna inteligencja.

Lokalizacja: PGE Narodowy

Źródło: Krajowa Izba Gospodarcza

 • Wszystko
 • Aktualności (581)
 • Wiedza (266)
 • Kalendarz (970)
 • Centrum Wsparcia (320)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.