Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Polskie Stoisko Narodowe na targach Manila Foods and Beverages Expo
Wydarzenie

Polskie Stoisko Narodowe na targach Manila Foods and Beverages Expo

MAFBEX to najważniejsze targi branży spożywczej w Republice Filipin. Wydarzenie organizowane jest przez Worldbex Services International. Od 2006 roku w każdym roku w czerwcu w Manili rynek filipiński ma okazję zapoznać się z nowościami i innowacjami sektora spożywczego. Tegoroczna edycja to już 14. odsłona targów.

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Manili zaprasza polskich producentów artykułów spożywczych do wspólnego stworzenia Polskiego Stoiska Narodowego na targach MAFBEX 2022.

Szczegóły

Miejsce: WORLD TRADE CENTER, Metro Manila, Republika Filipin

Data: 15-19 czerwca 2022 r.

Udział w targach obejmuje m.in.:

 • Współdzielenie Polskiego Stoiska Narodowego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu o wymiarze 18 m2 (możliwość aranżacji 3 stoisk i ekspozycji swoich produktów)
 • Wyposażenie stanowiska wystawcy.


Koszt:

Udział w targach jest nieodpłatny dla firm zakwalifikowanych – wystawców. Wystawca zobowiązany jest pokryć we własnym zakresie wszystkie koszty logistyczne związane z udziałem w wydarzeniu, tj. spedycja towarów i materiałów reklamowych, koszty transportu, koszty ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia, itp. Wszyscy wystawcy otrzymają preferencyjną ofertę noclegową.

Logistyka:

Wraz z decyzją o zakwalifikowaniu się do udziału w wydarzeniu wystawcy otrzymają dane kontaktowe do oficjalnego spedytora, harmonogram dotyczący wysyłki próbek na stoisko oraz szczegółowe informacje od spedytora dot. niezbędnej dokumentacji. Spedycja próbek będzie organizowana przy wsparciu ZBH w Manili.

Nabór:

Firmy zainteresowane udziałem powinny do 31 maja 2022 r. przesłać mailem na adres bartek.wasiewski@paih.gov.pl:

 1. wypełniony formularz aplikacyjny;
 2. podpisany Regulamin uczestnictwa w targach MAFBEX 2022 w ramach Polskiego Stoiska Narodowego w dniach 15-19 czerwca 2022 r.;
 3. podpisane dwa z trzech Oświadczeń znajdujących się na końcu w/w Regulaminu;
 4. wyciąg z KRS lub CEIDG, który stanowi integralną część aplikacji.


Pierwszeństwo w udziale w wydarzeniu będą miały firmy, które:

 • nie posiadają aktualnie partnerów biznesowych na terenie Republiki Filipin;
 • prowadzą już działalność eksportową z wyłączeniem Republiki Filipin;
 • posiadają w swojej ofercie produkty, które nie są i nie były dostępne ani eksportowane do Republiki Filipin;
 • nie brały dotychczas udziału w wydarzeniach i projektach promocyjnych na terenie Republiki Filipin organizowanych przez PAIH, ZBH Manila;
 • oferują do sprzedaży finalne produkty;
 • oferują produkty należące do kategorii artykułów spożywczych.


Firmy zakwalifikowane do udziału w wydarzeniu zostaną poinformowane o tym fakcie najpóźniej do 2 czerwca 2022 r.

Decyzja o wyborze wystawców zapada na podstawie kompletnego i prawidłowo wypełnionego formularza aplikacyjnego. Podejmuje ją Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego w Manili wraz z zespołem współpracowników.

Wizualizacja stoiska, informacje nt. dodatkowych form promocji podczas targów, udziału w spotkaniach B2B organizowanych przez WORLDBEX, wytycznych dotyczących kwestii formalnych związanych z przylotem na Filipiny w kontekście COVID-19, w tym obowiązujące zasady i restrykcje, zostaną przekazane jedynie zakwalifikowanym firmom.

Zespół Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Manili będzie do dyspozycji uczestników podczas całego wydarzenia.

Odnośnik do wydarzenia na stronie PAIH: PAIH | Polskie Stoisko Narodowe na targach Manila Foods and Beverages Expo (MAFBEX) 2022

Załączniki:

 • Wszystko
 • Aktualności (51)
 • Wiedza (32)
 • Kalendarz (147)
 • Centrum Wsparcia (62)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.