Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Polskie Stoisko Narodowe na targach Cosmobeaute Malaysia 2022

Polska Agencja Inwestycji i Handlu serdecznie zaprasza firmy z sektora kosmetycznego do udziału w pawilonie narodowym podczas targów Cosmobeauté Malaysia, które będą miały miejsce w Kuala Lumpur w dniach 28 września – 1 października 2022 r. Wydarzenie będzie niepowtarzalną okazją do zaprezentowania swoich produktów przed potencjalnymi partnerami w tym dynamicznie się rozwijającym kraju Azji Południowo-Wschodniej.

Targi Cosmobeauté Malaysia to jedno z wiodących wydarzeń dla branży kosmetycznej w tym kraju oraz całym regionie, co stanowi znakomitą okazję do zaprezentowania swojej oferty na lokalnym, bardzo perspektywicznym rynku. Podczas najbliższej edycji Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Kuala Lumpur organizować będzie polskie stoisko narodowe, do uczestnictwa w którym pragnie zaprosić rodzimym producentów. W programie targów, oprócz organizacji spotkań b2b, zaplanowano również szkolenie z lokalnej kultury biznesowej oraz zasad certyfikacji i wejścia na rynek malezyjski.

Szczegóły

 • Miejsce: Kuala Lumpur Convention Centre
 • Data: 28 września – 1 października 2022 r.
 • Organizator: Informa Markets Malaysia SDN. BHD
 • Strona wydarzenia


Firmy zainteresowane udziałem w targach proszone są o wypełnienie formularza rejestracyjnego na adres przemyslaw.zareba@paih.gov.pl w formacie „Formularz zgloszeniowy_Cosmobeaute Malaysia 2022_[Nazwa firmy]„.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc pierwszeństwo w udziale w wydarzeniu będą miały firmy, które:

 • nie posiadają aktualnie partnerów biznesowych na terenie Malezji;
 • prowadzą już działalność eksportową (najchętniej w pozostałych krajach Azji) i z wyłączeniem Malezji;
 • posiadają w swojej ofercie produkty, które nie są i nie były dostępne ani eksportowane do Malezji;
 • nie brały dotychczas udziału w wydarzeniach i projektach promocyjnych na terenie Malezjii organizowanych przez PAIH, Zagraniczne Biuro Handlowe w Kuala Lumpur;
 • oferują do sprzedaży finalne produkty;
 • oferowane produkty należą do kategorii kosmetyków z certyfikacją halal i/lub tzw. vegan friendly, organicznych oraz ekologicznych.


Koszt:

Udział w targach jest nieodpłatny dla firm zakwalifikowanych – wystawców. Wystawca zobowiązany jest pokryć we własnym zakresie wszystkie koszty logistyczne związane z udziałem w wydarzeniu, tj. spedycja towarów i materiałów reklamowych, koszty transportu, koszty ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia, itp. Wszyscy wystawcy otrzymają preferencyjną ofertę noclegową przygotowaną przez organizatora targów.

Logistyka:

Wraz z decyzją o zakwalifikowaniu się do udziału w wydarzeniu wystawcy otrzymają dane kontaktowe do oficjalnego spedytora, harmonogram dotyczący wysyłki próbek na stoisko oraz szczegółowe informacje od spedytora dot. niezbędnej dokumentacji.

Nabór:

Firmy zainteresowane udziałem powinny do 22 lipca 2022 r. przesłać mailem na adres przemyslaw.zareba@paih.gov.pl:

 1. wypełniony formularz aplikacyjny;
 2. podpisany Regulamin uczestnictwa w targach Cosmobeaute Malaysia 2022 w ramach Polskiego Stoiska Narodowego w dniach 28 września – 1 października 2022 r.;
 3. podpisane Oświadczenie znajdujące się na końcu w/w Regulaminu;
 4. wyciąg z KRS lub CEIDG, który stanowi integralną część aplikacji.


Firmy zakwalifikowane do udziału w wydarzeniu zostaną poinformowane o tym fakcie najpóźniej do 26 lipca 2022 r.

Decyzja o wyborze wystawców zapada na podstawie kompletnego i prawidłowo wypełnionego formularza aplikacyjnego. Podejmuje ją Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego w Kuala Lumpur wraz z zespołem współpracowników.

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia i rekrutacji udziela:

Załączniki:

 • Wszystko
 • Aktualności (20)
 • Wiedza (22)
 • Kalendarz (89)
 • Centrum Wsparcia (54)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.