Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Polski eksport w kontekście wojny w Ukrainie
Wydarzenie

Polski eksport w kontekście wojny w Ukrainie

Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (K-PCOIE) w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu zaprasza na seminarium „Polski eksport w kontekście wojny w Ukrainie – możliwości realizacji zamówień dla NATO i armii amerykańskiej oraz na rzecz Ukrainy”.

Celem seminarium jest popularyzacja wiedzy wśród kujawsko-pomorskich firm (eksporterów obecnych i przyszłych) na temat możliwości współpracy dla polskich firm w zakresie realizacji dostaw i usług dla armii amerykańskiej, zamówień ONZ i organizacji pomocowych w kontekście wsparcia i odbudowy Ukrainy.

Wydarzenie merytorycznie wspierają prelegenci z Ministerstwa Rozwoju i Technologii, Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, Atlantic Contract sp. z o.o, Wielkopolskiej Grupy Prawniczej Mażwa, Sendrowski i wspólnicy sp.k.

Rejestracja uczestników jest możliwa wyłącznie za pośrednictwem elektronicznego formularza. Konferencja odbędzie się w Hotelu Filmar, przy ul. Grudziądzkiej 39.

Z uwagi na uwarunkowania organizacyjne prosimy o zgłaszanie uczestnictwa do 17 października 2023 r.
(Liczba uczestników ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.).

Kontakt w sprawie seminarium:
Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (K-P COIE) eksport@kujawsko-pomorskie.pl, tel. 56 62 18 443, 495.

  • Wszystko
  • Aktualności (579)
  • Wiedza (264)
  • Kalendarz (964)
  • Centrum Wsparcia (319)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.