Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Opole: Jak pozyskać zamówienie i podpisać umowę – procedura uzyskania zamówienia krok po kroku
Wydarzenie

Opole: Jak pozyskać zamówienie i podpisać umowę – procedura uzyskania zamówienia krok po kroku

Grupa ludzi podczas szkolenia

MRiT zaprasza do uczestnictwa w jednodniowych bezpłatnych szkoleniach prowadzonych przez firmę Polski Instytut Rozwoju Sp. z o.o. pn. „Jak pozyskać zamówienie i podpisać umowę – procedura uzyskania zamówienia krok po kroku. Szkolenie praktyczne dla wykonawców”.

Szkolenia przeznaczone są dla osób początkujących. Prowadzi je uznany trener, radca prawny mec. Łukasz Mackiewicz. Mają one na celu dostarczenie przedsiębiorcom z sektora MŚP oraz osobom zatrudnionym w tym sektorze podstawowej i najbardziej przydatnej wiedzy na temat zamówień publicznych i specyfiki udziału w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego oraz realizacji zamówień publicznych.

Dla kogo?

Uczestnikami szkolenia mogą być:

 • przedsiębiorcy z sektora MŚP,
 • osoby zatrudnione w sektorze MŚP.

Tematyka

Szkolenia składają się z następujących obszarów tematycznych:

 1. Kluczowe regulacje prawne (prawo zamówień publicznych, dyrektywy UE, Kodeks cywilny, ustawa o ochronie konkurencji i konsumentów).
 2. Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) z perspektywy wykonawcy (możliwość wpływania wykonawcy na treść SWZ; skutki złożenia oferty przy braku reakcji wykonawcy na nieścisłości w treść SWZ).
 3. Jak uniknąć błędów i nieprawidłowości w składanych ofertach. Pozacenowe kryteria oceny ofert. Analiza ofert innych wykonawców.
 4. Projekt umowy, klauzule niedozwolone – analiza projektu umowy na etapie składania oferty jako niezbędny element wyceny.
 5. Unieważnienie postępowania przez zamawiającego – konsekwencje dla wykonawcy.

Jak się zgłosić?

Aby wziąć udział w wybranym szkoleniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Dane trafiają do odpowiedniego departamentu i uczestnicy są powiadamiani o akceptacji i miejscu szkolenia.

Każde ze szkoleń kończy się ankietą ewaluacyjną oraz testem weryfikującym wiedzę uczestników nabytą w trakcie szkolenia. Szkolenia odbędą się stacjonarnie w godzinach 9.00-16.00.

Uczestnicy szkolenia w terminie 30 dni od daty szkolenia będą mogli zwrócić się do Polskiego Instytutu Rozwoju Sp. z o. o. z dwoma pytaniami dotyczącymi udziału w procedurze zamówieniowej.

Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 • Wszystko
 • Aktualności (3)
 • Kalendarz (10)
 • Centrum Wsparcia (1)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.